DESÍTKA

Vaříme klasickým jednormutovým způsobem, za použití světlých sladů a českých chmelů, které dodávají pivu vyváženou hořkost a aroma. Slámová barva, střední plnost, lehkost a osvěžení, tak by se dala charakterizovat naše "výčepní" desítka.

DVANÁCTKA

Poctivý český ležák zlatavé barvy, vařený ze tří druhů sladů a žateckých odrůd chmele, kvašený v tradičních otevřených kvasných kádích a řádně uleželý. Plné sladové tělo se snoubí s výraznou a jemně ulpívající hořkostí, která nabádá k dalšímu napití. 

Řevnická osmička

Session Ale

Verze 3.0 oblíbených letních osmiček, jejichž společným jmenovatelem je za studena přidávaná česká aromatická odrůda chmele Kazbek a tmavší zabarvení pramenící z karamelových a melanoidních sladů zastoupených v sypání. Věříme, že i stolního piva můžete mít "plnou hubu".

ŘEVNICKÁ PŠENKA čtrnáctka

Druhé pšeničné pivo uvařené v našem pivovaru a opět originální. V sypání zastoupen z 90 % pšeničný slad, což ztížilo výrobní proces, ale výsledek stojí za to.

 

Podle barvy "vídeňský ležák", který však ve vůni pohladí hřebíčkem a lehkým banánkem. Zimní pšenka, která v závěru směle překvapí vyšší hořkostí.

Pod Lipami 71, Řevnice
(mapy: GoogleSeznam)
Telefon: +420 702 265 782
E-mail: pivovar@corsorevnice.cz

Otevírací doba: 11:00 – 21:30

Provozovatel:
© Corso Gastro, s.r.o. 2020 / all rights reserved

  • Facebook
  • Instagram